Web sayfamız Internet Explorer 8
versiyonu ve bu ölçüde çalışmamaktadır.
MENÜ Ziyaret

Ziyaret

Kompleks içerisinde yer alan Tofaş Bursa Anadolu Arabaları Müzesi ve Tofaş Sanat Galerisi resmi ve dini bayramlar dahil olmak üzere Pazartesi günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında açıktır. Müze ve sanat galerimizi ücretsiz şekilde gezebilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına, grup gezileri için bizi önceden bilgilendirerek randevu almanızı rica ederiz.

Umurbey Mahallesi’nde yer alan müzemiz Kent Meydanı AVM’ye 10 dakika, Podyum Park AVM’ye 30 dakika, İDO Güzelyalı İskelesi’ne ise 50 dakika uzaklıktadır. Ziyaretçilerimiz müze kompleks alanı içerisinde yer alan 25 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak kullanabilirler. Müzeye ulaşım sağlamak için ayrıca 3İ, 4A, 38D, 94, 3C, 4B, E12 ve 37 numaralı otobüsleri ya da Setbaşı’na giden Mollaarap dolmuşlarını kullanabilirsiniz. Setbaşı’ndan müzemiz yaklaşık 5 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Yalnız yokuş çıkacağınızı hatırlatmak isteriz.

Dilerseniz müzemizi ücretsiz sesli rehber uygulamamızı kullanarak hem eğlenceli hem öğretici bir hikaye eşliğinde keşfedebilirsiniz. Yetişkinler için uzun ve kısa tur seçeneklerinin yanı sıra, sadece çocuklara özel bir tur da sunan Tofaş Müzesi sesli rehber uygulamasını Play Store ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.

;